понеділок, 23 травня 2011 17:19

Збірна України виграла Європейський Кубок чемпіонів з синхронного плавання

У неділю, 22 травня, в Шеффілді (Велика Британія) завершився Європейський Кубок чемпіонів з синхронного плавання.

Збірна України в комбінації із сумою 93,440 балів посіла перше місце. Другими стали італійки (91,760), третіми – спортсменки з Великої Британії (88,000).

Не залишились без медалей турніру наші дівчата і у змаганнях дуетів. Дар'я Юшко - Оксана Сидоренко здобули бронзові нагороди Європейського Кубку чемпіонів, набравши у сумі 93,170 балів. Чемпіонками стали росіянки Наталія Іщенко - Світлана Ромашина (98,750), "бронза" в іспанок Оні Карбонелл - Андреа Фуентес (96,340).

Зараз ви читаєте новину «Збірна України виграла Європейський Кубок чемпіонів з синхронного плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua