середа, 27 липня 2022 22:52

Сербські арбітри викинули "Ворсклу" з єврокубків: відео гола-фантома

Сербські арбітри викинули "Ворсклу" з єврокубків, зафіксувавши гол-фантом. Фото: ФК "Ворскла"

"Ворскла" завершила виступи в єврокубках сезону–2022/23.

Арбітри засудили полтавську команду в матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій зі шведським АІК.

У першому таймі була рівна гра. Полтавці навіть переважали суперників за кількістю ударів у площину воріт.

Однак саме "Ворскла" пропустила наприкінці першої половини. У компенсований час Джо Мендес пробив, і м'яч після рикошету влетів точно в дальній кут.

У другому таймі команди голів не забили, тому, враховуючи перемогу полтавців 3:2 в першій грі, призначили додатковий час.

На 107-й хв. сербські арбітри зарахували гол-фантом Акселя Бйорнстрьома. І АІК виграв 2:0.

М'яч, очевидно, не перетнув лінію, однак судді побачили взяття воріт.

АІК зіграє в третьому раунді Ліги конференцій з переможцем пари "Валмієра" (Латвія) – "Шкендія" (Північна Македонія).

Україна втратила першу команду в поточних єврокубках.

Зараз ви читаєте новину «Сербські арбітри викинули "Ворсклу" з єврокубків: відео гола-фантома». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua