четвер, 16 лютого 2023 21:48

"Шахтар" переміг "Ренн" у першому матчі 1/16 Ліги Європи

"Шахтар" переміг "Ренн" у першому матчі 1/16 Ліги Європи. Фото: ФК "Шахтар"

У четвер, 16 лютого, відбувся перший матч плейоф Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та французьким "Ренном".

"Гірники" здобули перемогу з рахунком 2:1. Номінально домашній матч для українського клубу відбувся у Варшаві на полі стадіону імені маршала Юзефа Пілсудського, передає Gazeta.ua.

Команду Ігора Йовічевіча багато хто вважав аутсайдером у протистоянні з "Ренном",адже "гірники" в січні втратили свою головну зірку, продавши Михайла Мудрика лондонському "Челсі".

Однак і без Мудрика гравці донецького клубу зробили вагомий крок до виходу в 1/8 фіналу турніру. Обидва голи "Шахтар" забив у першому таймі.

На 11-й хвилині вивів "гірників" вперед Дмитро Криськів, а під завершення першого тайму перевагу подвоїв Артем Бондаренко, забивши з пенальті.

"Ренн" спромігся лише на один гол у відповідь. На 59-й хвилині відзначився Карл Токо-Екамбі.

Матч-відповідь відбудеться 23 лютого у Франції.

"Шахтар" завдяки сьогоднішній перемозі наступного четверга влаштує навіть нічия, але на легку прогулянку очікувати однозначно не варто.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг "Ренн" у першому матчі 1/16 Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua