понеділок, 22 червня 2020 09:22

"Реал" вийшов на перше місце у Ла Лізі

Серхіо Рамос відкрив рахунок у матчі.Фото: Reuters

У 30 турі іспанської Ла Ліги мадридський "Реал" переміг в гостях "Реал" Сосьєдад – 2:1.

"Вершкові" вийшли вперед практично відразу після перерви. Серхіо Рамос без шансів для воротаря реалізував пенальті.

В середині другого тайму Аднад Янузай зрівняв рахунок, але головний суддя матчу скасував взяття воріт Тібо Куртуа через положення поза грою. "Реал" відповів на це голом Каріма Бензема.

Сосьєдад зумів тільки забити м'яч престижу наприкінці гри. Мікель Меріно завершив багатоходівку господарів.

"Реал" вийшов на перше місце чемпіонату Іспанії. Підопічні Зінедіна Зідана набрали 65 очок та за додатковими показниками випереджають "Барселону.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" вийшов на перше місце у Ла Лізі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua