вівторок, 01 травня 2018 21:40

"Реал" - "Баварія" 2:2. Мадридці вибороли путівку в Київ

Роббен травмувався у першому матчі і не допоміг "Баварії" в Мадриді. Фото: noz.de

У вівторок, 1 травня, на "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді відбудеться повторний матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Баварією". У першому матчі в Німеччині мадридці здолали мюнхенців з рахунком 2:1.

Обслуговуватиме поєдинок бригада арбітрів із Туреччини на чолі з Джюнейтом Чакіром. Асистентами призначені Бахаттин Дуран і Тарік Енгюн, додаткові помічники - Хюсейн Гечек, Бариш Шимшек. Четвертий рефері - Мустафа Ейсой.

Стартові склади:

"Реал": Навас, Марсело, Варан, Рамос, Модріч, Кроос, Васкес, Асенсіо, Ковачіч, Бензема, Роналду

"Баварія": Ульріх, Алаба, Хуммельс, Зюлє, Кімміх, Толіссо, Алькантара, Рібері, Родрігес, Левандовскі, Мюллер

1' Матч розпочався.

2' "Баварія" заробила перший штрафний на підступах до штрафного "Реала". Після навісу Хамеса Родрігеса голкіпер Навас вибив м'яч подалі від воріт.

3' 0:1 - Після помилки Серхіо Рамоса у штрафному майданчику Кімміх відправив м'яч у сітку з близької відстані.

6' Простріл Бензема ледве не завершився голом - Роналду в останній момент завадив Мюллер.

11' 1:1 - Марсело зробив блискучий пас з лівого флангу - Бензема без перешкод результативно пробив головою. У пропущеному голі не кращим чином зіграв Алаба, який залікував травму і повернувся на поле після довгої паузи.

16' Шикарну комбінацію розіграли господарі: Бензема пройшов опонента, обігрався в дотик з Асенсіо і виходив віч-на-віч з голкіпером - асистент зафіксував офсайд.

17' Левандовскі в боротьбі з Рамосом опинився на газоні в штрафному - арбітр не побачив порушення правил.

22' Кімміх зробив небезпечний навіс у воротарську - Навас на мить випередив Левандовскі.

26' Ушкодження отримав Васкес, якого Зінедін Зідан відрядив на правий фланг захисту, і вже пішов розминатися Начо, однак тренер іспанців вирішив зачекати з заміною.

28' Неймовірний момент мав Марсело, якого Роналду вивів на ворота - бразилець довго думав, як розпорядитися м'ячем, і зрештою його пас нейтралізували захисники.

32' Рібері створив момент для Мюллера, який розвернувся у штрафному і завдав удар - Навас спокійно заволодів м'ячем.

34' Чудовий момент створила "Баварія" - Хуммельс просочився на чужу половину, відпасував у штрафнй на Левандовскі, який потужно пробив - воротар відвів загрозу. М'яч здійнявся над лінією воріт і Хамес Родрігес з вигідної позиції мав усі можливості зрівняти рахунок за сумою двох матчів, проте поцілив вище поперечини.

39' Роналду нехитрим фінтом прокинув м'яч повз опонента і пробив в ближній нижній кут - Ульріх впорався з ударом.

45' Толіссо yесподівано вирішив закинути м'яч в дев'ятку дальнім ударом - не вистачило влучності.

45+1' Після подачі Кімміха м'яч у штрафному потрапив в руку Марсело - турецький арбітр не побачив фолу з боку захисника "Реала".

Перерва

46' 2:1 - Другий тайм розпочався шоком для гостей - після жахливої помилки захисника і голкіпера "Баварії" Бензема вивів "Реал" уперед.

49' Бензера в суперечливій ситуації опинився на газоні в штрафному - свисток арбітра промовчав.

50' Алаба неробочою правою підступно пробив з-за меж штрафного - Навас перевів м'яч на кутовий.

53' Модріч небезпечно чи то пробив, чи то прострілив у штрафну - м'яч пролетів поруч зі стійкою, при цьому Бензема трохи не вистачило, аби дотягнутися до м'яча.

54' Роналду з вигідної позиції не переправив м'яч у сітку.

59' Хуммельс дуже небезпечно пробив по воротах - Навас врятував свою команду, після добивання Зюлє розрядили ситуацію захисники.

63' 2:2 - Хамес Родрігес підхопив м'яч після відскоку і зробив рахунок рівним. Футболіст не став святкувати гол у ворота клубу, якому належить.

72' Зідан робить подвійну заміну: замість Бензема і Ковачіча виходять Бейл і Каземіро.

74' Відмінний момент у "Баварії": Толіссо виграв єдиноборство у суперника і метрів з 7 з відскоком від газону пробив по воротах - Навас неймовірним чином зреагував на удар.

75' Після удару Хамеса і рикошету від захисника м'яч по хитромудрій траєкторії полетів у кут воріт "Реала" - голкіпер накрив м'яч.

77' Захисник мюнхенців Зюлє нейтралізував небезпечний прохід і удар Роналду.

79' Удар Мюллера з меж штрафного Навас перевів на кутовий.

86' Роналду чудовим пасом урозріз вивів Бейла віч-на-віч з голкіпером - асистент побачив положення поза грою.

87' Васкес отримав травму і вимушено залишив поле.

90' Після навісу зі штрафного Навас виграв верхову боротьбу, але залишився на газоні після зіткнення з футболістами.

90+2' Хуммельсу зовсім трохи не вистачило, аби втілити в гол подачу Алькантари.

90+3' Навас зняв м'яч з голови Вагнера, який готовий був стати героєм матчу.

90+6' "Баварія" не використала останній шанс і арбітр одразу дав фінальний свисток.

Кінець матчу

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський".

Зараз ви читаєте новину «"Реал" - "Баварія" 2:2. Мадридці вибороли путівку в Київ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua