Під час обрання судом запобіжного заходу народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко поскаржився, що йому "не буде за що жити".
Про це "слуга" заявив у Печерському районному суді міста Києва. Відео опублікувала "Радіо Свобода".
Тищенко казав Державному бюро розслідувань: "залиште мені гроші, мені не буде за що жити", бо, як запевняє, не бере хабарів, пишуть.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тищенко збирав з кумом "котлети", але прийшло ДБР - мережа вибухнула мемами
"У Таїланд я не їздив, ресторани мої не працювали в ковід", - заявив "слуга".
"Миколу Тищенка виключили зі "Слуги народу", коли стало відомо про його поїздку до Таїланду. У січні 2023 посольство України в Таїланді анонсувало зустріч із ним. Депутат казав, що перебуває в Азії з відрядженням. У Верховній Раді говорили, що відрядження не погоджували", - повідомляє "Радіо Свобода".
"Про те, що у розпал локдауну ресторан "Велюр" Тищенка приймає відвідувачів, повідомляли журналісти. Тоді нардеп заявив, що ресторан працює як "своєрідний штаб", - пишуть.
Сьогодні Печерський районний суд міста Києва призначив Тищенку цілодобовий домашній арешт.
Зранку слідчі Державного бюро розслідувань вручили йому підозру за фактом незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця у Дніпрі.
Микола Тищенко обирався до Верховної Ради від партії "Слуга народу" по округу у Святошинському районі міста Києва. Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури. Є кумом керівника Офісу президента Андрія Єрмака.
20 червня у Дніпрі група осіб в одязі кольору хакі і балаклавах напали на колишнього військовослужбовця спецпідрозділу Kraken Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
Напад на чоловіка відбувся посеред вулиці, коли він гуляв із дитиною. Група осіб оточила чоловіка і взяла його руки у кайданки. ЗМІ повідомили, що це була охорона Тищенка.
Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області повідомило про відкриття двох кримінальних проваджень за статтями - умисне легке тілесне ушкодження і незаконне позбавлення волі.
Коментарі
1