пʼятниця, 16 квітня 2010 16:32

"Реал" продовжує переслідувати "Барсу". Результати 32 туру Іспанської Примери

Здобувши виїзну перемогу над "Альмерією" з рахунком 2:1, "Реал" скоротив відставання від "Барселони", котра очолює таблицю Примери, до трьох очок. У вершкових забивав Рафаель ван дер Варт.

Підопічні Хосепа Хвардіоли минулої суботи перервали 12-матчеву переможну серію "Реала", тріумфувавши на "Сантьяго Беранбеу" (2:0). А в середу синьо-гранатові здолали спротив "Депортиво" - 3:0 та відірвалися від мадридців, котрі залишились на другому місці, на шість пунктів.

Отже, на полі "Альмерії" підопічні Мануеля Пеллегріні намагалися реабілітуватися за поразку від "Барси". Однак цю зустріч "Реал" почав вкрай невдало - вже на 14-й хвилині Альберт Крусат вивів господарів вперед.

Перевага "Альмерії" тривала тринадцять хвилин, поки Кріштіану Роналду не підібрав м"яч метрах у 30-ти від воріт суперника, пройшов вперед, обіграв у карному майданчику трьох захисників та завдав влучного удару повз голкіпера. Цей м"яч став для португальця 19-м у чемпіонаті.

Згодом відмінною нагодою засмутити Дієго Алвеса не скористалися Гуті та Гонсало Ігуаїн, але на 69-й хвилині мадридці досягли свого. Рафаель ван дер Варт, отримавши пас від Ігуаїна, пробив низом у дальній кут без шансів для голкіпера - 2:1.

У заключному матчі 32-го туру "Валенсія" виявилася сильнішою за "Атлетик" з Більбао - 2:0. Дубль Давіда Сілви дозволив "кажанам" залишитися на третьому місті, довівши відрив від "Мальорки" на сім очок.

Іспанська Прімера. 32 тур

Альмерія - Реал - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Крусат (14), 1:1 - Роналду (27), 1:2 - ван дер Варт (69).

Альмерія: Дієго Алвес, Мічел (Корона, 74), Варгас (Хуанма Ортіс, 56), Пеллерано, Д. Кісма, Бернарделя, Мбамі (Гоітом, 85), Пьятті, Ф. Соріано, Крусат, К. Уче.

Реал: Касільяс, Арбелоа, Альбіоль, Рамос, Марсело, Алонсо, Гаго (М. Діарра, 46), ван дер Варт, Гуті (Л. Діарра, 77), Роналду, Ігуаїн (Бензема, 86).

Попередження: Гаго (16), Бернарделя (37), Д. Кісма (42), М. Діарра (63), Гуті (78), Альбіоль (79), Пеллерано (89).

Барселона - Депортіво - 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Кркіч (16), 2:0 - Педро (69), 3:0 - Яя Туре (79).

Барселона: Вальдес, Д. Алвес, Р. Маркес, Піке, Максвелл, Яя Туре, Хаві (Бускетс, 77), Педро, Мессі, Джеффрі (С. Кейта, 51), Кркіч (Анрі, 73).

Депортіво: Арансубія, Писку, Лаурі, Лопо, М. Пабло, А. Томас, Х. Родрігес, П. Альварес (Домінгес, 53), Серхіо (Перес, 84), Гуардадо, Ріки (Нуіуі, 70).

Попередження: Лопо (13), П. Альварес (30), М. Пабло (79).

Валенсія - Атлетік - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Сілва (35), 2:0 - Сілва (63).

Валенсія: Санчес, Бруно (Марчена, 83), Алексіс, Альбельда, Альба, Банега, Бараха, Хоакін, Сілва, Вісенте (Мата, 88), Вілья (Домінгес, 79).

Атлетик: Ірайсос, Іраола, Устаріц, Аморебіета, Койкілі, Мартінес (Діас де Серіо, 72), Гурпегі, Д. Лопес (Йесте, 54), Сусаета, Габілондо (Ітурраспе, 54), Льоренте.

Попередження: Бараха (24), Мартінес (31), Койкілі (87).

Спортінг Хіхон - Тенеріфе - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Р. Мартінес (71), 0:2 - Альфаро (89).

Вальядолід - Севілья - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Коста (42), 2:0 - Мануш (54), 2:1 - Калу (83)

Хетафе - Вільярреал - 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Міку (56), 2:0 - Мане (72), 3:0 - Міку (86).

Атлетіко - Херес - 1:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Бермейо (9), 1:1 - Форлан (12), 1:2 - Арментерос (72).

Расінг - Еспаньол - 3:1 (1:1)

Голи: 0:1 - Алонсо (33), 1:1 - Тчіте (37, пенальті), 2:1 - Тчіте (50, пенальті), 3:1 - Родрігес (90).

Сарагоса - Мальорка - 1:1

Голи: 0:1 - Гонсалес Роча (13), 1:1 - Суасо (22).

Осасуна - Малага - 2:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Пандіані (10), 1:1 - Кайседо (31), 2:1 - Пандіані (48), 2:2 - М. Баа (76).