неділя, 23 серпня 2009 13:47

"Мілан" мінімально перемагає "Сієну"

"Мілан" у стартовому турі італійської серії А на виїзді з рахунком 2:1 обіграв "Сієну".

Команди практично без розвідки почали зустріч: гра проходила на зустрічних курсах. Більш небезпечно виглядали гості, які першими і забили: Роналдіньйо видав хорошу передачу на хід Пато, який, вийшовши під кутом до воріт, пробив у дальній кут, м"яч від рук кіпера господарів влетів у сітку воріт.

Але не довго раділи гості. Через п"ять хвилин рахунок став нічийним: Геззаль добив м"яч практично в порожні ворота, після того, як Сторарі не справився з могутнім ударом Яроліма.

Ну а крапку в маті поставив все той же Пато, який записав на свій рахунок дубль: на початку другого тайму бразилець замкнув фланговий простріл Фламіні.

Перша перемога Леонардо в серії А на посту головного тренера "Мілана".