пʼятниця, 21 червня 2024 22:48

Шевченко прокоментував першу перемогу збірної України на Євро-2024

Збірна України перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024. Гра закінчилась із рахунком 2:1. Фото: УАФ

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко прокоментував першу перемогу збірної України у груповому етапі Євро-2024.

21 червня підопічні Сергія Реброва здобули вольову перемогу над командою Словаччини (2:1). Своїми враженнями Шевченко поділився в Instagram.

"Вітаю команду з перемогою! Сьогодні ми були єдині!", - написав Шевченко.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

На 54-й хвилині забив Микола Шапаренко. Вдруге на 80-й хвилині Шапаренко закинув вперед на Романа Яремчука і той загнав м'яч у ворота.

Словак Іван Шранц забив на 17-й хвилині. Але суперникам не вдалося втримати перевагу.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко прокоментував першу перемогу збірної України на Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua