Польща може вилетіти з групи

Збірна Польщі програла Австрії. Фото: uefa.com

Збірна Австрії перемогла Польщі на груповому етапі Євро-2024.

Матч закінчився з рахунком 1:3, повідомляє Gazeta.ua

На дев'ятій хвилині австрієць Гернот Траунер замкнув фланговий навіс від партнера. Поляки відповіли після пів години гри ударом на добиванні Кшиштофа Пьонтека.

Вдруге забив Крістоф Баумгартнер. Третій гол оформив Марко Арнаутович.

Інший матч групи D між Францією та Нідерландами почнеться о 22:00 за київським часом. У разі нічиєї або перемоги французів Польща не зможе вийти з групи.

Збірна України перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024. Гра закінчилась із рахунком 2:1.

На 54-й хвилині забив Микола Шапаренко. Вдруге на 80-й хвилині Шапаренко закинув вперед на Романа Яремчука і той загнав м'яч у ворота.

Словак Іван Шранц забив на 17-й хвилині. Але суперникам не вдалося втримати перевагу.

Зараз ви читаєте новину «Польща може вилетіти з групи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua