субота, 23 січня 2010 17:56

"Челсі" вийшов у 1/8 фіналу Кубка Англії

Лондонський "Челсі" вийшов у 1/8 фіналу Кубка Англії, обігравши у виїздному матчі 1/16 фіналу "Престон" (2:0).

Рахунок в матчі було відкрито на 37-й хвилині. Ніколя Анелька дійшов до штрафної і потужно вистрілив низом, м"яч влучив у воротаря і відправився в сітку.

Другий гол господарі отримали на самому початку другого тайму. На 48-й хвилині, після навісу з кутового, Террі пробив точно у воротаря, той відбив м"яч на Старріджа, який розстріляв вже порожні ворота - 2:0.

Росіянин Юрій Жирков вийшов на поле з перших хвилин, у першому таймі був дуже активним і створив декілька небезпечних моментів, але після виходу на поле Флорана Малуда, пішов у тінь, зосередившись на оборонних діях.

В іншому матчі "Бернлі" який виступає у прем"єр-лізі, поступився в гостях з рахунком 0:1 представнику першого дивізіону "Редінгу", який у попередньому раунді вибив з Кубка Англії "Ліверпуль".

LiveSport.ru, РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" вийшов у 1/8 фіналу Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua