середа, 01 червня 2022 21:58

Перший гол Супряги за майже два роки. Україна U-21 обіграла Фарерські острови

Збірна України U-21 обіграла Фарерські острови у відборі Євро-2023. Фото: УАФ

Молодіжна збірна України з футболу здобула п'яту перемогу в кваліфікації на чемпіонат Європи 2023 року.

Підопічні Руслана Ротаня в середу, 1 червня, на виїзді перемогли команду Фарерських островів - 4:0.

Українська команда відзначилася двічі в середині першого тайму. Відзначилися Артем Бондаренко та Владислав Супряга.

Для форварда "Динамо" цей гол став першим із вересня 2020 року.

На початку другого тайму Костянтин Вівчаренко та Георгій Судаков забезпечили Україні розгромну перемогу.

У турнірній таблиці Україна закріпилася на другому місці, набравши 16 очок після семи матчів. Від Сербії "синьо-жовті" відірвалися на п'ять балів і ще мають гру в запасі.

Попереду в команди номінально домашні зустрічі з Північною Македонією та Францією, а також гостьова з Вірменією.

Зараз ви читаєте новину «Перший гол Супряги за майже два роки. Україна U-21 обіграла Фарерські острови». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua