середа, 20 травня 2009 08:21

НХЛ. "Детройт" вдруге переміг "Чикаго"

Діючий володар Кубка Стенлі "Детройт Ред Вінгс" ще на крок наблизився до виходу у фінал нинішнього розіграшу трофею.

У другому матчі півфіналу "Детройт" з рахунком 3:2 (в овертаймі) досяг перемоги над "Чікаго Блекхокс" і повів в серії 2-0.

Діючий володар Кубка Стенлі повів у серії 2-0

Переможну шайбу на 6-ій хвилині овертайму закинув шведський форвард "Детройта" Мікаель Самуельссон, який був визнаний найкращим гравцем матчу. У першому періоді команди обмінялися голами: на шайбу Джонатана Тейвса відповів Брайан Рафалські.

У другому періоді Ден Клірі вивів "Детройт" вперед, але в третій 20-хвилинці все той же Тейвс оформив дубль, закинувши свою шосту шайбу в нинішньому плей-офф, і перевів гру в овертайм.

Наступна гра серії відбудеться в суботу, 23 травня в Чикаго.