неділя, 20 лютого 2022 11:21

"Мілан" не зміг перемогти останню команду Серії А

Стефано Піолі очолює "Мілан" із 2019 року. Фото: Gettyimages.com

У матчі 26-го туру чемпіонату Італії "Мілан" на виїзді не зміг впоратися з останньою командою чемпіонату "Салернітаною" - 2:2.

У першому таймі команди обмінялися забитим м'ячами. За "Мілан" забив Жуніор Мессіас, а у складі гостей гол на свій рахунок записав Федеріко Бонаццолі.

У другому таймі команда із Салерно вийшла вперед, коли відзначився Мілан Джурич, але все ж таки гості змогли врятувати нічию — точний удар на рахунку Анте Ребича.

"Мілан" лідирує в турнірній таблиці Серії А, однак другий Інтер має на дві гри менше. "Салернітана" займає останній рядок.

У наступному турі "россонері" зіграють з "Удінезе", а "Салернітана" протистоятиме "Болоньї".

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" не зміг перемогти останню команду Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua