неділя, 16 грудня 2012 18:14

"Мілан" і "Ювентус" тричі забили суперникам

"Ювентус" розгромив "Аталанту". Фото: reuters.com

У Серії А відбувся ряд матчів 17-го туру.

"Фіорентина" у Флоренції на стадіоні "Артеміо Франкі" приймала "Сієну". Господарі відкрили рахунок на 16-й хвилині зусиллями Луки Тоні, а через три хвилини Давід Пісарро рахунок подвоїв. Перед самою перервою Альберто Аквілані довів рахунок до розгромного. У другому таймі гостям вдалося розмочити рахунок завдяки точному удару Феррейри Режіналдо, але на 79-й хвилині Тоні оформив дубль і встановив остаточний результат.

Чинний чемпіон країни "Ювентус" забив три м'ячі у ворота "Аталанти". Команда Антоніо Конте з перших хвилин узялася за виконання своєї мети, а суперник лише допоміг туринському клубу, залишившись ще в першому таймі вдесятьох.

Віце-чемпіон країни "Мілан" також переміг крупно - підопічні Массіміліано Алегрі на стадіоні "Сан-Сіро" розгромили з рахунком 4:1 "Пічкур".

Прикрої поразки зазнала "Рома", яка на виїзді зустрічалася з "К'єво". Команда Зденека Земана пропустила єдиний м'яч на 87-й хвилині матчу.

Нарешті варто відзначити поразку "Сампдорії" в гостях від "Катанії" - 1:3, а також нічию результат у зустрічі між "Дженоа" і "Торіно" - 1:1.

Чемпіонат Італії

Серія A. 17-й тур

Фіорентина (Флоренція) - Сієна (Сієна) - 4:1

Голи: Тоні, 16 (1:0); Пісарро, 19 (2:0, пен); Аквілані, 45 (3:0); Режіналдо, 70 (3:1); Тоні, 79 (4:1).

Незабиті пенальті: Аквілані, 88 - ні.

Попередження: Пісарро, 31; Ронкалья, 61 - Феліпе, 20; Вергассола, 31; Нету, 63; Розіна, 68; Пачі, 69.

Вилучення: немає - Пачі, 89.

Ювентус (Турін) - Аталанта (Бергамо) - 3:0

Голи: Вучиніч, 2 (1:0); Пірло, 14 (2:0); Маркізіо, 27 (3:0).

Попередження: немає - Манфредіні, 30.

Вилучення: немає - Манфредіні, 32.

Мілан (Мілан) - Пескара (Пескара) - 4:1

Голи: Ночеріно, 1 (1:0); Аббрускато, 51 (2:0, автогол); Терліцці, 56 (2:1); Жонатас, 79 (3:1, автогол); Ель-Шаараві, 81 (4: 1).

Попередження: Йепес, 56; Амброзіні, 74 - Модесто, 40; Тогні, 50.

К'єво (Верона) - Рома (Рим) - 1:0

Голи: Пеллісье, 87 (1:0).

Попередження: Рігоні, 28 - Кастано, 24; Тотті, 62.

Катання (Катанія) - Сампдорія (Генуя) - 3:1

Голи: Мареска, 29 (0:1, пен); Пальялунга, 55 (1:1); Бергессіо, 65 (2:1); Кастро, 90 (3:1).

Попередження: Саліф, 2; Легроттальє, 28; Беллуші, 42 - Едер, 55; Тіссоне, 70.

Парма (Парма) - Кальярі (Кальярі) - 4:1

Голи: Сау, 20 (0:1); Бельфоділь, 21 (1:1); Біабіані, 54 (2:1); Вальдес, 65 (3:1, пен); Бельфоділь, 86 (4:1).

Попередження: Пароль, 14; Палетта, 26; Беналуань, 52; Паваріні, 79 - Муррей, 3; Асторі, 31; Пізано, 40; Конті, 56; Агацці, 65; Рібейро, 82.

Дженоа (Генуя) - Торіно (Турін) - 1:1

Голи: Бьянкі, 19 (0:1); Гранквіст, 29 (1:1).

Попередження: Боррьєлло, 27; Сеймур, 45 +2; Моретті, 68 - Дарміан, 37; Родрігес, 45 +2; Вівес, 61.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" і "Ювентус" тричі забили суперникам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua