пʼятниця, 27 вересня 2013 09:28

"Локомотив" піднявся на третє місце: результати 10-го туру РПЛ

Московський "Локомотив" увечері 26 вересня з рахунком 3:0 в Єкатеринбурзі обіграв місцевий "Урал" у матчі 10 туру чемпіонату Росії з футболу. Про це повідомляє офіційний сайт РФПЛ.

Господарі практично весь матч провели вдесятьох: вже на 13-й хвилині з поля був вилучений захисник Мілан В'єштіца. Голи у "Локомотива" забили Дамі Н'Дойє, Дмитро Тарасов та Лассана Діарра.

Перемога дозволила "Локомотиву" піднятися на третє місце в турнірній таблиці з 22 очками після 10 ігор. Від лідерів, "Зеніту" і "Спартака", залізничники відстають на одне очко.

Казанський "Рубін" на своєму полі ввечері у четвер зіграв внічию 2:2 з московським "Динамо". Господарі вийшли вперед на 35-й хвилині після автоголу Крістофера Самби, проте Олександр Кокорін зрівняв рахунок вже чотири хвилини потому. На початку другого тайму команди знову обмінялися забитими м'ячами: на точний удар Олексія Іонова "Рубін" відповів голом Гекденіза Караденіза.

Нічия стала для "Рубіна" сьомою у десяти матчах; команда з 13 очками йде на десятому місці в турнірній таблиці. "Динамо", в якого на одне очко більше, займає восьму сходинку, пише "Лента".

Урал - Локомотив 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - 5 Н'Дойє, 0:2 - 26 Тарасов, 0:3 - 90 Діарра.

Локомотив - Абаєв, Шишкін, Дюріца, Чорлука, Денисов, Тігорєв (Діарра, 46), Тарасов, Самєдов, Буссуфа (Павлюченко, 67), Майкон, Н'Дойє (Кайседо, 67).

Вилучення: В'єштіца (12).

Рубін - Динамо 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 34, автогол Самба, 1:1 - 39 Кокорін, 1:2 - 49 Іонов, 2:2 - 57 Караденіз.

Рубін - Рижиков, Маркано, Кулик, Навас, Кузьмін, Натхо, Кисляк, Мвіла, Р. Єрьоменко (Кверквелія, 74), Караденіз, Прудніков (Р-н Мухаметшин, 59).

Динамо - Габулов, Гранат, Самба, Фернандес, Ломич, Юсупов (Кураньї, 77), Джуджак, Нобоа, Кокорін, Дядюн (Денисов, 62), Воронін (Іонов, 45).

Вилучення: Маркано (70), Кураньї (90).

Спартак - Краснодар 3:2 (3:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 4 Хурадо, 1:1 - 16 Перейра, 2:1 - 27 Мовсисян, 3:1 - 30 Хурадо, 3:2 - 68 Ізаел.

Спартак - Песьяков, Паршивлюк, Сухі, Макєєв, Д. Комбаров, Глушаков, Каріока, Чельстрем, Макгіді (Яковлєв, 57), Хурадо, Мовсисян (Воріс, 73; Інсаурральде, 90).

Крилья Совєтов - Зеніт 1:4 (1:0, 0:4)

Голи: 1:0 - 23 Горо, 1:1 - 47 Халк, 1:2 - 51 Шатов, 1:3 - 61 Халк, 1:4 - 79 Шатов.

Зеніт - Лодигін, Анюков, Нету, Ломбертс, Ансальді, Тимощук, Зирянов (Аршавін, 46), Шатов, В. Бистров (Вітцель, 68), Данні, Халк (Крішито, 82).

Кубань - Терек 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 2 Маурісіо, 1:1 - 6 Букур, 2:1 - 44 Бальде, 3:1 - 66 Шандао.

ЦСКА - Анжі 0:0 ( 0:0 , 0:0)

ЦСКА - Акінфєєв, Набабкін, О. Березуцький (Щенніков, 82), Ігнашевич, В. Березуцький, Міланов, Вернблум, Муса, Цубер (Базелюк, 60), Хонда, Тошич (Гонсалес, 80).

Зараз ви читаєте новину «"Локомотив" піднявся на третє місце: результати 10-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua