понеділок, 18 лютого 2013 11:59

"Ліверпуль" забив п'ять м'ячів "Суонсі" у матчі чемпіонату Англії
6

"Ліверпуль" розгромив "Суонсі" у матчі чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч на "Енфілд Роуд" закінчилася з рахунком 5:0 на користь "червоних", в складі яких перший гол за клуб забив Філіппе Коутіньйо (46-а хвилина). Також ворота валлійської команди вразили Стівен Джеррард (34-а хвилина, з пенальті), Хосе Енріке (50-а), Луїс Суарес (56-а) і Деніел Старрідж (71-а, з пенальті).

"Ліверпуль" набрав 39 очок і змістив "Суонсі" (37) з сьомого місця у турнірній таблиці.

Команда Брендана Роджерса, яка 14 лютого поступилася петербурзькому "Зеніту" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи (0:2), проведе звітну зустріч вдома в найближчий четвер, повідомляє Р-Спорт.

Чемпіонат Англії

27-й тур

Ліверпуль - Суонсі 5:0 (1:0, 4:0)

Голи: 1:0 - 34, пенальті Джеррард, 2:0 - 46 Коутіньо, 3:0 - 50 Хосе Енріке, 4:0 - 56 Суарес, 5:0 - 71, пенальті Старрідж.

Ліверпуль - Рейна, Джонсон, Каррагер, Аггер, Хосе Енріке, Лукас (Аллен, 72), Джеррард, Даунінг, Коутіньйо (Хендерсон, 60), Старрідж, Суарес (Боріні, 78).

Суонсі - Ворм, Тіндаллі, Монк, Бартлі, Девіс, де Гузман, Агустьєн, Бріттон, П. Ернандес (Дайер, 76), Шехтер (Ранхель, 82), Лама (Раутледж, 64).

Попередження: П. Ернандес (76).

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" забив п'ять м'ячів "Суонсі" у матчі чемпіонату Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua