середа, 26 жовтня 2016 23:54

Коноплянка зробив дубль у матчі Кубка Німеччини

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка забив два голи у матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини проти "Нюрнберга".

На 20-й хвилині зустрічі Коноплянка п'ятою ефектно забив м'яч у ворота після подачі Макса Майера з кутового.

Наприкінці першого тайму українець знову відзначився після кутового. Цього разу м'яч заметався по карній зоні, а Коноплянка з льоту пробив просто під поперечину.

Тепер в активі вихованця "Дніпра" 3 голи у складі "Шальке" у всіх турнірах. Раніше Євген забивав у матчі Ліги Європи проти "Краснодара" (1:0).

Нагадаємо, 27-річний Коноплянка перейшов у "Шальке" наприкінці серпня з "Севільї" на правах оренди.

Завдяки голам Коноплянки і Клааса-Яна Хунтелаара підопічні Маркуса Вайнцирля перемогли "Нюрнберг" із рахунком 3:2.

"Дармштадт" вилетів з регіональліги (четверта за силою ліга Німеччини).

Перемогу підопічним Матіаса Борна приніс результативний удар захисника Ніко Хілленбранда.

Що стосується українських футболістів "Дармштадта" Артема Федецького, Дениса Олійника й Ігоря Березовського, то всі троє потрапили сьогодні в заявку, але на поле ніхто з них не вийшов.

"Нюрнберг" - "Шальке-04" 2:3 (0:3, 2:0)

Голи: 0:1 - 20 Коноплянка, 0:2 - 30 Хунтелар, 0:3 - 44 Коноплянка, 1:3 - 59, автогол Баба, 2:3 - 68, пенальті Кемпе.

"Асторія" - "Дармштадт" 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 32 Хілленбранд.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка зробив дубль у матчі Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua