вівторок, 01 жовтня 2013 09:07

КХЛ. "Донбас" вдома розгромив фіналіста Кубка Гагаріна
9

ХК " Донбас" здобув другу перемогу в домашній серії матчів, не залишивши шансів фіналісту Кубка Гагаріна 2011/2012 рр. "Авангарду".

Ворота гостей були пробиті порівняно швидко . Вже на 7 -й хвилині Петтері Віртанен відгукнувся на передачу Тєєму Лайне і в дотик відправив шайбу у ворота співвітчизника Лассіла. Через дві хвилини після проходу Подхрадські за ворота суперників і точної передачі на Вацлава Недороста рахунок подвоївся, але проблеми для гостей з Омська на цьому тільки почалися. Євген Дадонов скористався відкладеним штрафом і реалізував "зайвого" , а той же Недорост , втікши до воріт гостей, які до того моменту вже провели заміну воротаря , пробив змінника Лассіли - Костіна.

Після першої перерви темп гри дещо впав, але роботи у воротаря гостей не поменшало. Спочатку Лукаш Кашпар після виходу два в одного відправив п'яту шайбу у ворота "Авангарду", а після Костіну вдалися кілька хороших сейвів. Ряд вилучень у складі господарів майданчика дозволив омічам зачепитися за зону біля воріт "Донбасу", і в одному з епізодів Бадюк з близької відстані зумів розпечатати ворота Майкла Лейтона.

У третьому періоді малюнок гри не змінився. "Авангард " двічі мав шанс реалізувати чисельну перевагу, але зробити це гостям не вдалося. У свою чергу Тєєму Лайне, красиво зігравши на паузі, вийшов на ударну позицію і закинув шосту шайбу у ворота суперників.

Донбас (Донецьк) - Авангард (Омська обл.) - 6:1 (4:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0. Віртанен ( Лайне) - 6:03 , 2:0. Недорост ( Подхрадські) - 8:12 , 3:0. Дадонов ( Бартуліс , Недорост ) - 10:54 - 6х5, 4:0. Недорост (Уілсон, Якуценя) - 16:48 , 5:0. Кашпар - 23:10 , 5:1. Бадюк - 34:17 , 6:1. Лайне (Федотенко, Віртанен) - 49:18 .

Донбас: 49.Лейтон . 5.Уілсон - 37.Подхрадські , 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя , 7.Бартуліс - 77.Пігановіч , 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен , 27.Коларж - 51.Разін , 24 . Благой - 16.Робітайл - 22.Кашпар , 93.Шалімов - 34.Белухін - 44.Варламов , 4.Сільніцкій .

Авангард : 19.Лассіла. 23.Блатяк - 28.Куляш , 37.Пережогін - 42.Семін - 74.Костіцин , 91.Півцакін - 17.Баранка , 67.Заборські - 40.Калінін - 82.Фролов , 2.Егоршев - 6.Воробьев , 77. Казіон - 10.Кваша - 78.Іванов , 3.Лямін - 36.Мілюков , 61.Мозер - 85.Бадюков - 76.Бердніков.

Зараз ви читаєте новину «КХЛ. "Донбас" вдома розгромив фіналіста Кубка Гагаріна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua