понеділок, 10 лютого 2020 09:03

"Інтер" переміг "Мілан" у результативному матчі

"Інтер" зумів здобути вольову перемогу у дербі Мілана. Фото: рейтер

У центральному матчі 23-го туру Серії А "Інтер" обіграв "Мілан" - 4: 2.

У кінцівці першого тайму "россонері" зробили вагому заявку на перемогу, відзначившись двічі. Анте Ребич вивів "Міла" вперед, Златан Ібрагімович подвоїв перевагу команди Стефано Піолі, повідомляє "Спортарена".

Після перерви "Інтер" перевернув перебіг зустрічі. На 51-й хв. Марцело Брозович скоротив відставання нерадзуррі, на 54-й хв. Матіас Весіно зрівняв рахунок у міланському дербі.

Посеред другого тайму команда Антоніо Конте зовсім вийшла вперед. Стефан Де Врей головою замкнув подачу Антоніо Кандрева з кутового. У компенсований час Ромелу Лукаку встановив остаточний рахунок зустрічі - 4: 2.

"Інтер" набрав 54 очки і порівнявся з "Ювентусом" на вершині Серії А. Мілан із 32 очками перебуває на 10-й позиції.

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" переміг "Мілан" у результативному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua