вівторок, 23 травня 2017 16:58

Гравець збірної Англії забив м'яч у свої ворота із центру поля

19-ти річний Томорі Фікайо на 59 хвилині матчу Англія - Гвінея забив у свої ворота

Захисник "Челсі" і збірної Англії U20 Фікайо Томорі відправив м'яч до своїх воріт не з центру поля.

Англійці грали свій другий матч на молодіжному Кубку світу. Суперником була команда Гвінеї. Команда трьох левів відкрила рахунок на початку 2-го тайму, однак за кілька хвилин стався автогол.

Томорі занадто сильно відпасував м'яч своєму воротареві, перебуваючи під невеликим тиском. Голкіпер не зумів відвести загрозу від воріт. Зустріч закінчилася з рахунком 1:1.

Після двох турів в активі англійців чотири очки. У п'ятницю збірна зіграє свій останній матч в групі "А" проти Південної Кореї.

Зараз ви читаєте новину «Гравець збірної Англії забив м'яч у свої ворота із центру поля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua