неділя, 03 лютого 2013 12:30

Гана і Малі вийшли у півфінал Кубка африканських націй
6

Збірна Малі з футболу у серії післяматчевих пенальті завдала поразки команді ПАР і вийшла у півфінал Кубка африканських націй.

Основний час зустрічі, яка пройшла в суботу в Дурбані, завершився з рахунком 1:1. На гол Токело Ранді на 31-й хвилині збірна Малі відповіла забитим м'ячем у виконанні Сейду Кейта на 58-й хвилині.

Виявити переможця не вдалося як в основний, так і в додатковий час гри, а в серії післяматчевих пенальті успішнішнішими виявилися малійській футболісти - 3:1.

Збірна Гани у суботу в матчі 1/4 фіналу переграла команду Кабо-Верде з рахунком 2:0. У ході гри дубль оформив Вакасо Мубарак (54-я і 90-а хвилини), повідомляє "Р-Спорт".

Гана - Кабо-Верде 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 54, пенальті Вакасо, 2:0 - 90 Вакасо.

ПАР - Малі 1:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0), по пенальті - 1:3

Голи: 1:0 - 31 Ранді, 1:1 - 58 С. Кейта.

Серія пенальті 1:0, 1:1, 1:2, 1:3.

Зараз ви читаєте новину «Гана і Малі вийшли у півфінал Кубка африканських націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua