вівторок, 08 березня 2022 23:59

Фаворити йдуть далі. Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Роберт Левандовський. Фото: ФК "Баварія"

У вівторок, 8 березня, визначилися перші чвертьфіналісти футбольної Ліги чемпіонів сезону-2021/22.

У Мюнхені "Баварія" не помітила "Зальцбург". Перемога з рахунком 7:1 вивели німецький гранд у наступний раунд. Перша гра завершилася нічиєю 1:1.

Головним героєм зустрічі став Роберт Левандовський, которий до середини першого тайму оформив хет-трик.

Продовжили розгром "Зальцбурга" Томас Мюллер, Серж Ґнабрі та Лерой Сане.

У паралельному матчі "Ліверпуль" приймав "Інтер".

Гості перемогли після точного удару Лаутаро Мартінеса, проте далі пройшли мерсисайдці, адже виграли в першому поєдинку 2:0.

"Баварія" та "Ліверпуль" стали першими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів-2021/22.

Усі учасники наступної стадії визначаться 17 березня.

Зараз ви читаєте новину «Фаворити йдуть далі. Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua