неділя, 10 березня 2013 10:55

Дубль Ібрагімовича забезпечив ПСЖ перемогу над "Нансі"
7

"Парі Сен-Жермен" здобув вольову перемогу у матчі чемпіонату Франції з футболу над "Нансі" завдяки дублю Златана Ібрагімовича.

Поєдинок 28-го туру, який пройшов у Парижі, завершився з рахунком 2:1 на користь команди Карло Анчелотті.

Форвард збірної Швеції обидва голи забив у другому таймі (59-а і 62-а хвилини). Бенжамен Муканджо відзначився за "Нансі" у першій половині зустрічі (36).

"ПСЖ" (57 очок) лідирує у французькій першості, на другому місці йде "Ліон" (52), який в матчі 28-го туру у понеділок зустрінеться з третьою командою ліги "Марселем" (49), повідомляє "Р-Спорт" .

ПСЖ - Нансі 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 36 Муканжо, 1:1 - 59 Ібрагімович, 2:1 - 62 Ібрагімович.

ПСЖ - Сірігу, ван дер Віль, М. Сако, Сілва, Максвелл, Верратті (Бекхем, 74), Матюіді, Пасторе (Менез, 46), Лукас Моура (Гамейро, 57), Лавессі, Ібрагімович.

Нансі - Грегоріні, Пюігреньє, Лотьє, Джеббур, Мангані, С. Сане, Карабуе, Еасс, Бакар (Кулібалі, 88), Ало'о (Луїс, 81), Муканжо (Зітте, 60).

Попередження: Муканжо (21), Ібрагімович (90).

Зараз ви читаєте новину «Дубль Ібрагімовича забезпечив ПСЖ перемогу над "Нансі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua