середа, 12 жовтня 2011 17:52

Дієго Форлан став кращим бомбардиром в історії Уругваю

Нападаючий збірної Уругваю з футболу Дієго Форлан став кращим бомбардиром в історії своєї команди, побивши рекорд 81-річної давності. У ніч на 12 жовтня Форлан у матчі з Парагваєм (1:1) забив свій 32-й гол і перевершив досягнення Ектора Скароне (31 гол), встановлене у 1930 році, повідомляє офіційний сайт ФІФА.

У виїзній грі зі збірною Парагваю, яка проходила в рамках відбіркового турніру ЧС-2014, Форлан відзначився на 67-й хвилині. Парагвайці уникли поразки на другій хвилині компенсованого часу завдяки голу Річарда Ортіса.

З діючих гравців головними переслідувачами Форлана у списку кращих бомбардирів збірної Уругваю є 34-річний Себастьян Абреу (26 голів) і 24-річний Луїс Суарес (21 гол).

Що стосується Скароне, рекорд якого побив Форлан, то він грав за збірну Уругваю з 1917 по 1930 роки. Скароне завершив міжнародну кар'єру після першого в історії чемпіонату світу 1930 року, виграного уругвайцями. На цьому турнірі він забив один гол. Крім того, Скороне двічі перемагав на Олімпійських іграх - 1924 і 1928 років.

32-річний Форлан також є рекордсменом збірної Уругваю за кількістю матчів. Гра проти Парагваю стала для нього 84-ю у складі національної команди.

Зараз ви читаєте новину «Дієго Форлан став кращим бомбардиром в історії Уругваю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua