неділя, 27 жовтня 2013 18:56

"Динамо" у меншості дотисло "Іллічівець"

Андрій Ярмоленко залишив "Динамо" у меншості ФОТО: podrobnosti.ua

Київське "Динамо" здобуло перемогу над маріупольським "Іллічівцем" у матчі 14-го туру української прем'єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 1:0. Єдиний і переможний гол для господарів на 82-й хвилині забив Олег Гусєв, реалізувавши пенальті, який він сам же і заробив.

Додамо, що на 70-й хвилині Андрій Ярмоленко отримав пряму червону картку. Футболіст наступив на Романа Ємельянова.

Таким чином, "Динамо" тимчасово вийшло на четверту позицію, набравши 27 очок. В "Іллічівця", після матчів з "Шахтарем" і "Динамо", 16 очок і дев'яте місце в таблиці, повідомляє "Чемпионат".