середа, 24 квітня 2019 18:31

"Динамо" та "Шахтар" не змогли виявити сильнішого в нудному матчі

"Динамо" та "Шахтар" не змогли виявити сильнішого в  нудному матчі
УПЛ, 25 тур, Динамо - Шахтар, онлайн трансляція матчу

Сьогодні в рамках 25 туру Української прем'єр-ліги київське "Динамо" прийматиме донецький "Шахтар". Киянам для збереження інтриги в боротьбі за чемпіонство потрібно лише перемагати. "Гірники" наразі лідирують в чемпіонаті випереджаючи "біло-синіх" на 7 очок. Враховуючи малу кількість матчів, що лишилися, перемога донеччан або нічия фактично означатиме перемогу "Шахтаря" в чемпіонаті.

В останнє команди зустрічались зовсім нещодавно, в рамках 1/4 Кубка України з футболу. На харківському ОСК "Металіст" перемогу в серії пенальті здобув "Шахтар".

Обслуговувати матч будуть:

Головний арбітр: Віталій Романов

Асистенти: Олександр Войтюк, Володимир Володін

Резервний арбітр: Віктор Копієвський

Стартові склади команд:

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Буяльський – Циганков, Шапаренко, Де Пена – Вербіч

Запасні: Бущан, Шабанов, Цітаішвілі, Сідклей, Сидорчук, Андрієвський, Русин

Шахтар: Пятов – Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі – Степаненко, Патрік – Нем, Тайсон, Соломон – Мораєс

Доволі неочікувано в стартовому складі киян вийде новачок Карлос де Пена, який на правах вільного агента приєднався до "біло-синіх" кілька тижнів тому та вже встиг відзначитись дебютним голом:

Стартовий свисток!

3' Перший напівмомент в матчі, непогану подачу виконав Велінтон Нем, Бойко на місці.

6' Знову Нем, увійшов у штрафний майданчик та пробив вище воріт з вигідної позиції.

11' В цілому спокійний початок матчу, не форсують подій команди, чекають на помилку суперника.

16' Пятов зіткнувся з власним захисником, медики на полі. Можливо травма не дозволить Пятову продовжити гру.

23' У порівнянні з кубковим матчем емоцій та моментів на полі набагато менше.

29' Відверто нудний матч, ударів по воротам майже немає.

36' Команди по черзі контролюють м'яч, але моментів не створюють.

40' Останні хвилини тайму за "біло-синіми", але без серйозної загрози воротам.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 51% - 49%

Удари (в площину) 1(0) - 521)

Фоли 12-6

Другий тайм!

51' Початок тайму за "гірниками", активніші вони за господарів та активно насідають на ворота "киян".

60' Градус емоцій суттєво виріс, жовті картки роздає арбітр активніша гра.

64' Господарі поля заволоділи ініціативою та притисли "гріників" .

75' Почали "ламатись" гравці, Вербича замфниі Русин, Степаненко також не зміг продовжити гру, замість нього вишов Дентіньйо.

85' Жодного 100-відсоткового моменту команди за матч так і не створили. Багато боротьби та фолів у другому таймі.

90+3' Пенальті! Арбітр призначає пенальті за фол Бурди проти Дентнійо!

90+5' Мораес взявся виконувавти одиндцятиметровий, але Бойко легко його прочитав та парирував удар!

Фінальний свисток!

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" та "Шахтар" не змогли виявити сильнішого в нудному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua