вівторок, 23 квітня 2019 20:11

"Динамо" програло "Шахтарю" у серії пенальті

Андрій П'ятов став один із герої попередньої матчу між "Динамо" та "Шахтарем".

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" у чвертьфінальному матчі Кубка України. Ігровий час матчу закінчився внічию — 1:1. У першому таймі рахунок відкрив динамівець Денис Гармаш, у другому — його зрівняв Жуніор Мораес із "Шахтаря". Згодом обох вилучили з поля.

У серії пенальті три удари відбили воротарі. Киянин Денис Бойко парирував удар Манора Соломона. Проте донеччанин Андрій П'ятов виправив помилку партнера, зреагувавши на м'яч після виконання одинадцятиметрового Віталієм Миколенком та Володимиром Шепелєвим.

"Шахтер" — "Динамо" 1:1 (4:3 — по пен)

Голы: Мораес, 57 — Гармаш, 9.

Вилучення: Мораес 69 - Гармаш 61.

24 квітня "Динамо" на "Олімпійському" прийме "Шахтар" в рамках чемпіоанту України.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло "Шахтарю" у серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua