четвер, 14 лютого 2013 22:04

"Динамо" не змогло вирвати перемогу в "Бордо" : рахунок гри 1:1

На НСК "Олімпійський" завершилася перша зустріч "Динамо" і "Бордо" в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Колектив Олега Блохіна не зумів обіграти команду з Франції в домашньому матчі. Рахунок гри - 1:1.

У першому таймі суперники обмінялися голами - на 20-й хвилині Лукман Харуна відмінним ударом вивів динамівців вперед, а через три хвилини Людовик Обраньяк відправив м'яч у ворота киян.

Після перерви господарі встановили контроль над серединою поля і мали ряд можливостей для взяття воріт футболістів з Франції. За чверть години до закінчення гри Олег Гусєв заробив пенальті, проте не зумів реалізувати 11-метровий удар, влучив у поперечину.

У результаті суперники завершили гру нічийним результатом, матч команд відбудеться 21 лютого в Бордо.

Ліга Європи
1/16 фіналу. перший матч

Динамо К (Київ, Україна) - Бордо (Бордо, Франція) - 1:1

Голи: Харуна, 20 (1:0); Обраньяк, 23 (1:1).

Незабиті пенальті: Гусєв, 76 - ні. Попередження: Харуна, 25; Михалик, 55; Безус, 64 - Сертіч, 86.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не змогло вирвати перемогу в "Бордо" : рахунок гри 1:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua