субота, 03 березня 2012 16:22

ЦСКА і "Зеніт" зіграли внічию: у Росії відновився чемпіонат

Матч 33-го туру чемпіонату Росії з футболу між командами ЦСКА і "Зеніт" завершився нічиєю 2:2, повідомляє Лента.

Рахунок у зустрічі, яка стала першою для команд після зимової перерви в чемпіонаті, відкрив на першій хвилині футболіст "Зеніта" Олександр Кержаков. Через чверть години гол забив Алан Дзагоєв, зрівнявши тим самим рахунок у матчі. На 56-й хвилині Кержаков знову вивів "Зеніт" вперед, проте Ахмед Муса з ЦСКА врятував свою команду від поразки.

Також в рамках 33-го туру 3 березня зустрічалися "Терек" і "Томь". Зустріч завершилася перемогою "Терека" з рахунком 1:0. Також завершився матч "Волги" і "Спартака" з Нальчика, перемогла "Волга" з рахунком 1:0.

33-й тур

Волга НН - Спартак Нальчик - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Бендзь (61).

Терек - Томь - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Асільдаров (62).

ЦСКА - Зеніт - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Кержаков (1), 1:1 - Дзагоєв (17), 1:2 - Кержаков (56), 2:2 - Муса (68).

ЦСКА: Ревякін, О. Березуцький, Ігнашевич, В. Березуцький, Щенніков, Вернблум, Дзагоєв, Хонда (Нецид, 83), Тошич (П. Мамаєв, 70), Муса (Кім Ін Сун, 90), Думбія.

ЗЕНІТ: Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Крішіто, Денисов, Широков, Файзулін (Зирянов, 74), Семак, Аршавін (Лазович, 55), Кержаков (Канунніков, 90).

Попередження: О. Березуцький (6), Тошич (41), Ломбертс (51), Дзагоєв (61), Вернблум (84), П. Мамаєв (90), В. Березуцький (90).

Зараз ви читаєте новину «ЦСКА і "Зеніт" зіграли внічию: у Росії відновився чемпіонат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua