неділя, 16 травня 2010 10:46

ЧС з хокею. Росія обігрує Німеччину, Швейцарія - Чехію

Збірна Росії з хокею здобула четверту перемогу поспіль на Чемпіонаті світу-2010, обігравши в суботу команду Німеччини.

Поєдинок основного групового етапу проходить в Німеччині ЧС-2010 завершився з рахунком 3:2 на користь підопічних В'ячеслава Бикова.

Рахунок у першому періоді відкрив Ілля Ковальчук (15-а хвилина), у другій третини Микола Кулемін (27) подвоїв перевагу росіян, але захисник Крістіан Ерхофф (40) зіпсував настрій росіянам за секунду до сирени на перерву. Гол Олександра Овечкіна (50) у середині завершальної третини відновив статус-кво. Александер Барта (54) знову скоротив відставання збірної Німеччини, але більшого господарям турніру домогтися не вдалося.

У неділю збірна Росії зустрінеться з порушником спокою ЧС-2010 - данськими хокеїстами.

Росія - Німеччина - 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

1:0 - Ковальчук (Фролов, Ємєлін) - 14:20, 2:0 - Кулемін (Афіногенов, Козлов) - 26:10, 2:1 - Ерхофф (Вольф, Хоспельт) - 39:59, 3:1 - Овечкін (Сьомін) - 49:46, 3:2 - Барта (Кройцер, Фельскі) - 53:39. Воротарі: Варламов - Кочнєв (59:15 - 60:00 ПВ).

У матчі групи F зміцнили своє лідерство швейцарці, з рахунком 3:2 обіграли чехів.

Дублем у складі переможців відзначився форвард Андрес Амбуль.

Швейцарія - Чехія - 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)

1:0 - Плюсса (Безіна, Рутеманн) - 04:13, 2:0 - Амбуль (Брюннер, Монне) - 14:07, 2:1 - Марек (Ворачек) - 24:07, 3:1 - Амбуль (Хелблінг ) - 31:47, 3:2 - Блатяк (Червйонка) - 34:41. Воротарі: Гербер - Вокоун (58:05 - 60:00 ПВ).