понеділок, 26 квітня 2010 10:01

Бразильське тріо виводить "Шахтар" у лідери. Результати 27 туру УПЛ

"Шахтар" на "Донбас Арені" переграв "Чорноморець" і, скориставшись осічкою київського "Динамо" у Львові днем раніше, одноосібно очолив таблицю Прем"єр-ліги.

Голи бразильців Жадсона, Дугласа Кости та Луїса Адріано принесли впевнену перемогу "Шахтареві" над "Чорноморцем" - 3:0, що дозволило гірникам на три очки відірватися від "Динамо" в чемпіонській гонці.

Початок розгрому одеситів поклав Олександр Гладкий. Форвард вже на 6-й хвилині у боротьбі із Олегом Шандруком заробив пенальті, який чітко реалізував Жадсон. Однак до перерви глядачі голів більше не побачили. Свою тотальну перевагу гірники втілили у забиті м"ячі в другому таймі. На його початку Дуглас Коста зі штрафного майстерно закрутив м"яч у дальній верхній кут воріт, а на 66-й хвилині Луїс Андріано, котрий вийшов на заміну, ефектно п"ятою замкнув простріл свого співвітчизника Фернандіньо з правого флангу.

Після матчу головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу зазначив, що його підопічні цілком виконали план на гру і заслужили на перемогу. Він сказав, що команда діяла тактично грамотно, контролювала хід поєдинку з першої до останньої хвилини. Футболісти продемонстрували чудову динаміку руху в усіх лініях.

У інших матчах неділі аутсайдери чемпіонату "Закарпаття" та "Кривбас" намагалися зачепитися за очки у двобоях відповідно з запорізьким "Металургом" та "Оболонню". З цією задачею вдалося впоратися лише криворіжцям. Підопічні колишнього наставника "пивоварів" Юрія Максимова вже у першому таймі двічі засмутили Андрія Товта - з інтервалом у чотири хвилини відзначилися Микола Морозюк і Денис Андрієнко. На це кияни спромоглися відповісти лише одним влучним "пострілом", який до свого активу додав Рінар Валєєв.

В Ужгороді "Закарпаття" не напрацювало навіть на нічию - 0:1. Господарі впевнено розпочали гру із запоріжцями, однак скористатися ігровою перевагою не змогли. Більш того, в другій половині зустрічі забив "Металург". Роман Григорчук у перерві зробив відразу дві заміни, одна з яких спрацювала вже на 48-й хвилині. Андрій Нестеров обікрав захисника й влучно пробив повз Дмитра Бабенка.

Наразі, за три тури до завершення чемпіонату, "Закарпаття" відстає від рятівної позиції, що її посідає "Чорноморець", на чотири очки. Натомість "Кривбасу" перемога в Києві лише дозволила впритул наблизитися до ужгородців.

Чемпіонат України. Прем"єр-ліга. 27 тур

Шахтар - Чорноморець - 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Жадсон (6, пенальті), 2:0 - Коста (50), 3:0 - Луіс Адріано (66).

ШАХТАР: Пятов, Срна, Іщенко, Ракицький, Хюбшман, Ілсіньо (Алекс Тейшейра, 64), Фернандіньо (Гай, 69), Жадсон, Кобін, Коста, Гладкий (Луіс Адріано, 64).

ЧОРНОМОРЕЦЬ: Паст, Ващук, Гришко, Шандрук, Федорів, Ребенок, Бондаренко, Сауседо Гвардія (Діденко, 90), Колесніченко, Левіга (Балашов, 46), Нарсісо (Мельник, 73).

Попередження: Сауседо Гвардія (59).

Карпати - Динамо Київ - 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 - Батіста (62).

КАРПАТИ: Тлумак, Петрівський, Мілошевіч, Тубіч, Ощипко, Худоб"як, Кополовець (Гурулі, 67), Ткачук (Мартинюк, 90), Годвін, Батіста, Кожанов (Габовда, 90).

ДИНАМО КИЇВ: Шовковський, Бетао, Михалик, Данило, Вукоєвич, Гіоане (Зозуля, 32), Юссуф, Р. Єременко (Гармаш, 76), Маграо, Мілевський, Ярмоленко (Несмачний, 67).

Попередження: Зозуля (37), Тубіч (38), Батіста (41), Данило (56), Кожанов (64), Мілевський (73).

Вилучення: Зозуля (38).

Закарпаття - Металург З - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - Нестеров (48).

Оболонь - Кривбас - 1:2 (0:2)

Голи: 0:1 - Морозюк (37), 0:2 - Андрієнко (41), 1:2 - Валєєв (55).

Арсенал - Іллічівець - 3:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Мазілу (48), 1:1 - Козоріз (59), 2:1 - Мазілу (60), 3:1 - Міколюнас (74).

Зоря - Ворскла - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Силюк (39, пенальті), 2:0 - Полянський (68), 2:1 - Маркоскі (86, пенальті).

Дніпро - Таврія - 3:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Селезньов (14), 2:0 - Ротань (59), 2:1 - Луценко (70), 3:1 - Феррейра (78).

Металіст - Металург Д - 2:0

Голи: 1:0 - Папа (10), 2:0 - Жажа (21).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

СНАЙПЕРИ: Жажа (Металіст) - 15, Мілевський (Динамо К) - 14, Селезньов (Дніпро) - 12, Луіс Адріано (Шахтар) - 11, Воронков (Кривбас) - 10, Мхітарян (Металург Дн), Жадсон (Шахтар) - по 9.

Зараз ви читаєте новину «Бразильське тріо виводить "Шахтар" у лідери. Результати 27 туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua