субота, 22 грудня 2018 17:29

Біатлон: капітан збірної провів класно гонку переслідування та фінішував у топ-6

Дмитро Підручний зайняв шосте місце

В чешському Нове Место відбулась гонка переслідування серед чоловіків. Єдиним хто справді порадував став капітан нашої біатлонної команди Дмитро Підручний.

"Перед стартом суботніх гонок над стадіоном почав гуляти вітер, щадівшій спортсменів під час спринтів. І біатлоністам довелося пристосовуватися до нових умов гонки. І як же здорово зумів зробити це наш капітан!

Стартувавши 19-м, Підручний вже після першого рубежу увірвався в десятку кращих, скориставшись множинними помилками суперників. Чисто відпрацювавши другий і третій рубежі, Дмитро лише на четвертій стрільбі допустив один промах, але він не завадив українцю закінчити дистанцію шостим! Результатами поточного етапу наш капітан домігся права на участь в мас-старті! Браво, Діма! І спасибі за це свято!

Ще двоє українців провели досить непогану гонку, навіть незважаючи на шість кіл штрафу у кожного. Сергій Семенов по ходу переслідування балансував на рівні 30-й позиції, і фінішував 31-м після старту на 35-й позиції.

Артема Приму в цій гонці чекала боротьба не тільки за залікові очки, але і за можливість залишитися в топ-25 загального заліку Кубка світу і зберегти кваліфікацію в мас-старт. Випавши після третього рубежу з топ-40, Артем поставив ці плани під загрозу. Але на двох останніх колах Прима поборовся на дистанції, повернувся на свою стартову 34-е місце і з завданням мінімум на гонку впорався. Два наших спортсмена представлять Україну в мас-старті!", - розповідає biathlon.com.ua.