середа, 02 травня 2018 00:06

Як "Реал" не пустив "Баварію" у фінал Ліги чемпіонів - відео

Роналду не відзначився результативними діями в другому поспіль матчі Ліги чемпіонів, але це не завадило "Реалу" здобути путівку в Київ. Фото: presstv.com

Повторний матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Баварією" на "Сантьяго Бернабеу" був багатим на події.

Нагадаємо, у першому матчі в Німеччині мадридці здолали мюнхенців з рахунком 2:1.

У Мадриді гості швидко відновили інтригу: вже в дебюті Кімміх скористався помилкою Серхіо Рамоса у штрафному майданчику і з близької відстані відправив м'яч у сітку.

Господарі так само відповіли швидким голом: Марсело зробив блискучий пас з лівого флангу - Бензема без перешкод результативно пробив головою. У пропущеному голі не кращим чином зіграв Алаба, який залікував травму і повернувся на поле після довгої паузи.

Наприкінці першого тайму стався найсуперечливіший момент: після прострілу Кімміха м'яч потрапив у руку Марсело, однак арбітри із Туреччини на чолі з Джюнейтом Чакіром не зреагували на цей момент.

Старт другого тайму шокував гостей: після жахливої помилки захисника і голкіпера "Баварії" Бензема вивів "Реал" уперед.

Хамес Родрігес зробив рахунок рівним, при цьому футболіст не став святкувати гол у ворота клубу, якому належить. Але на більше німців не вистачило.

"Реал" - "Баварія" 2:2

Голи: Бензема, 11, 46 - Кімміх, 3, Хамес, 63

"Реал": Навас, Рамос, Варан, Марсело, Модріч, Васкес, Асенсио (Начо, 88), Ковачич (Каземіро, 73), Кроос, Бензема (Бейл, 72), Роналду

"Баварія": Ульріх, Хуммельс, Зюле, Алаба, Толіссо (Вагнер, 75), Кімміх, Хамес (Мартінес, 84), Алькантара, Рібері, Левандовскі, Мюллер

Попередження: Модріч, 62, Васкес, 65, Варан, 88, Каземіро, 89

Дивіться відео голів:

Перший матч між "Реалом" і "Баварією" в Мюнхені завершився перемогою іспанців з рахунком 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Як "Реал" не пустив "Баварію" у фінал Ліги чемпіонів - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua