середа, 04 липня 2018 00:25

Як Англія у серії пенальті перемогла Колумбію - відео

Дайєр приніс перемогу Англії. Фото: bleacherreport.com

У заключному матчі 1/8 фінала Кубка світу-2018 збірна Англії мала неабиякі проблеми з Колумбією.

Останнім не зміг допомогти лідер Хамес Родрігес, який отримав прикру травму, однак колумбійці і без свого найкращого гравця показали яскраву гру.

До перерви була рівна гра, а у другому таймі мали місце основні події. Спочатку Санчес завалив у штрафному Кейна і арбітр призначив 11-метровий, а Кейн реалізував пенальті.

Коли вже до фінального свистка залишилися лічені хвилини, центральний захисник Міна зрівняв рахунок після подачі кутового і перевів гру у додатковий час.

В овертаймі не було визначних подій і все вирішилося в серії пенальті. Англійці схибили лише раз - удар Хендерсона узяв голкіпер, тоді як колумбійці помилилися двічі - після ударів Уріб'є (влучив у поперечина) і Бакка (воротар).

Забезпечив Англії вихід у чвертьтфінал Дайєр.

Дивіться найяскравіше відео матчу:

У передостанньому матчі 1/8 фіналу Швеція мінімально здолала Швейцарію - 1:0.

Зараз ви читаєте новину «Як Англія у серії пенальті перемогла Колумбію - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua