Вилікуватися від бронхіту й гаймориту допомагають соляні лампи. Їх виготовляють в Україні із залежів солі з Соледарського солерудника в Донецькій області. Такі можна купити на Великодньому ярмарку у Києво-Печерській лаврі.
33-річна представник компанії з виготовлення соляних ламп Алла Воробйов торгує ними в дерев'яній критій крамничці. Бере до рук світильник у вигляді куба з лампочкою всередині, на дерев'яній підставці, від якої тягнеться шнур, запалює, показує, як регулювати потужність світла.
"Світильники практично вічні. Це ж вікова сіль, сім мільйонів років їй точно. Використовуємо білу українську сіль. Японці дізналися, що в нас є такі поклади, і тепер приїздять, купують такі світильники. Коли соляна лампа ввімкнена, повітря в приміщенні іонізується і дезинфікуєтсья. Соляна дампа нейтралізує випромінювання від компютера, телевізора і мікрохвильової печі. Сіль - це гірський кристал, який випромінює позитивну енергію, він належить до так званих теплих мінералів. Кажуть. що соляні лампи нейтралізують негативне випромінювання геопатогенних зон. Їх треба ставити в тих місцях. де бракує життєвої енергії".
Хворим на бронхіальну астму, хронічний бронхіт і гайморит радять поступово збільшувати сеанс лікування лампою: вмикати її спочатку на 15-20, хвилин. і потім надовше. Для профілактики захворювань легень радять перебувати біля ввімкненої лампи кілька годин. У перші дні користування світильником у людей може бути кашельі нежить. Це тому, що знищується хвороботворча флора в організмі.
Алла показує світильники у вигляді піраміди, куба, кулі, сови, великоднього яйця. Є й необроблені глиби солі.
"Необроблені коштують від 180 грн, оброблені — 300-400 гривень. Яйце з солі коштує всередньому 350 гривень. Важить кілограмів 4-5.У мене вдома сова. Я постійно її вмикаю, весь час горить".
Коментарі