неділя, 11 грудня 2016 22:48

"Зоря" вирішила долю матчу за три хвилини

Луганська "Зоря" перемогла каменську "Сталь" у матчі 18-го туру чемпіонату української футбольної прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 2:0.

Обидва голи гості забили протягом трьох хвилин другого тайму. Спочатку Олександр Караваєв вдало зіграв на добиванні після удару зі штрафного від Дмитра Гречишкіна. Потім Денніс Бонавентуре реалізував вихід один на один з воротарем "Сталі" Юрієм Паньківим.

"Зоря" завершила 2016 рік на третьому місці у турнірній таблиці, маючи 34 очки. "Сталь" з 14 балами перебуває на дев'ятому місці у чемпіонаті.

Сталь - Зоря 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 74 Караваєв, 0:2 - 75 Бонавентуре.

Сталь - Паньків, Пашаєв, Стаменкович, Воронін, Іщенко, Малакян, Малакян, Карасюк (Дебелко, 79), Задерака (Васін, 63), Карікарі, Кузик (Дансо, 76).

Зоря - Шевченко, Опанасенко, Форстер, Сухоцький, Чечер, Ліпартія, Чайковський (Любенович, 77), Караваєв, Петряк (Пауліньо, 46), Гречишкін, Безбородько (Бонавентуре, 46).

Попередження: Пашаєв (7), Чайковський (34), Гречишкін (36), Іщенко (80).

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" вирішила долю матчу за три хвилини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua