неділя, 20 листопада 2016 21:37

"Зірка" з новим тренером перервала триматчеву безпереможну серію

"Зірка" з Кропивницького в 15-му турі чемпіонату України на своєму полі обіграла луцьку "Волинь", повідомляє "Сегодня".

Обидва голи господарі поля забили після перерви - спочатку відзначився Артем Фаворов, а трохи пізніше Дмитро Білоног подвоїв перевагу своєї команди, яка протрималася до фінального свистка.

Цей матч став дебютним для Романа Монарьова в якості головного тренера першої команди "Зірки". Колишній тренер молодіжки замінив на посаді 29-річного Даріо Друді. Останній відправився в Іспанію за тренерським PRO-дипломом.

"Зірка" виграла вперше з 16 жовтня, перервавши свою серію з трьох матчів. "Волинь" не знає смаку перемог вже третій матч поспіль.

У ще одному матчі дня "Дніпро" на виїзді вирвав перемогу в полтавської "Ворскли", 2:1. В дніпрян забивали Ротань і Лучкевич, у складі ворсклян відзначився Турсунов.

"Зірка" - "Волинь" - 2:0

Голи: Фаворов (59), Білоног (73)

"Ворскла" - "Дніпро" - 1:2

Голи: Турсунов, 25 (1:0). Ротань, 28 (1:1). Лучкевич, 78 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «"Зірка" з новим тренером перервала триматчеву безпереможну серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua