вівторок, 06 липня 2021 14:32

Збірну України не пустили на Кубок світу в Москву

Збірна України змогла подолати кваліфікацію. Фото: УАФ

Українська асоціація футболу (УАФ) та Асоціація пляжного футболу України (АПФУ) заборонили збірній України з пляжного футболу брати участь у Кубку світу-2021 у Москві.

Раніше українська збірна посіла друге місце на європейському доборі до Кубка світу в Португалії й стала однією з чотирьох команд Європи, які здобули право зіграти на чемпіонаті світу, повідомляє "Трибуна".

Раніше віцепрезидент АПФУ Владислав Ващук зустрічався зі збірною України й назвав мету для команди від керівництва — здобути путівку на турнір у Росії. За це команді обіцяли призові.

У фінальній частині чемпіонату світу з пляжного футболу візьмуть участь 16 команд. Жеребкування фінальної стадії має відбутися 8 липня в Цюриху. Турнір за планом має відбутися з 21 до 29 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Збірну України не пустили на Кубок світу в Москву». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua