вівторок, 13 грудня 2022 08:00

Збірна України U-20 здобула другу перемогу на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України здобула другу перемогу на чемпіонаті світу U-20 з хокею. Фото: ФХУ

Молодіжна збірна України з хокею перемогла поляків у матчі чемпіонату світу 2023 року в Дивізіоні IB.

"Синьо-жовті" з максимальною кількістю набраних очок очолили турнірну таблицю, повідомляє сайт Федерації хокею України.

Перший період українці виграли з рахунком 2:0. Спочатку шайбу закинув Давид Сібілевич, а згодом відзначився Станіслав Садовіков.

У другій третині зустрічі два поспіль вилучення призвели до двох голів поляків у більшості. Проте наприкінці періоду Садовіков оформив дубль.

У третьому періоді українці мали жвавіший вигляд. Шайби Данила Коржелецького й Павла Атаманчука стали логічним завершенням поєдинку – 5:2.

В іншому матчі дня Японія в овертаймі поступилася Італії 2:3, тому Україна випереджає друге місце на два очки після двох турів.

Наступний матч на чемпіонаті світу збірна України U-20 зіграє 14 грудня проти молодіжної команди Естонії.

Суперники стартували з двох поразок від Польщі та Кореї.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України U-20 здобула другу перемогу на чемпіонаті світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua