понеділок, 12 грудня 2022 13:02

Збірна України U-20 розгромила Італію на старті чемпіонату світу з хокею

Збірна України стартувала на чемпіонаті світу U-20 з хокею з перемоги над Італією. Фото: ФХУ

Молодіжна збірна України з хокею впевнено виграла перший матч на чемпіонаті світу 2023 року в Дивізіоні IB.

"Синьо-жовті" розгромили однолітків з Італії – 4:0, пише сайт Федерації хокею України.

Українці втілили свою перевагу в голи в другому періоді. Відкрив рахунок Богдан Панасенко. Згодом відзначився Микита Сидоренко.

Поки італійці приходили до тями, "синьо-жовті" закинули третю шайбу, яка в активі Данила Трахта.

Українці довели зустріч до перемоги. Четверту шайбу закинув Михайло Ковальчук, а гравець матчу Савва Сердюк оформив перший "сухий" поєдинок на турнірі.

В інших зустрічах Японія перемогла Корею, а Польща в овертаймі дотиснула Естонію.

Наступний матч на чемпіонаті світу збірна України U-20 зіграє 12 грудня.

Суперниками будуть господарі світового форуму – "молодіжка" Польщі.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України U-20 розгромила Італію на старті чемпіонату світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua