вівторок, 09 липня 2013 10:00

Збірна України розгромно програла японцям на Універсіаді

У другому матчі групового етапу всесвітньої Універсіади в Казані Україна була розгромлена Японією з рахунком 4:1.

Перший тайм залишився за підопічними Володимира Лозинського, після того як на 29-й хвилині Климентівський відкрив рахунок.

А під кінець першого тайму автор забитого гола був вилучений арбітром - і Україна залишилася в меншості.

У другій половині зустрічі японці зуміли скористатися фактором більшості, забивши чотири голи у ворота Левченка.

Україна: Шевченко - Пінчук, Клементовський, Бочкур, Курило, Зозуля, Нурідінова, Ківа (Семенець, 57), Мединський (Башлай, 74), Кравченко, Добрянський (Галенко, 36)

Голи: Клементовський (29) - Акасака (55, 82), Курумая (65), Мацумото (76)

Зазначимо, що після двох турів Україна, набравши одне очко, посідає в групі третє місце, відстаючи від Уругваю на один пункт. Лідирують японці набрали шість очок.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України розгромно програла японцям на Універсіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua