пʼятниця, 08 жовтня 2010 17:58

Збірна Аргентини програла Японії

Збірна Японії з футболу взяла гору над командою Аргентини, за яку зіграв плеймейкер "Барселони" і володар Золотого м'яча Ліонель Мессі.

Товариський поєдинок в Сайтама завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Єдиний гол на 19-й хвилині зустрічі забив півзахисник Сіндзі Окадзакі. Під час матчу травмувалися Дієго Міліто і Естебан Камбьяссо.

Мессі, за участь якого в матчі Японська федерація футболу заплатила аргентинським колегами додаткові 200 тисяч доларів, провів на полі всі 90 хвилин. Збірна Аргентини виступала основним складом.