вівторок, 31 березня 2009 17:14

Вільна боротьба. Двоє українців дійшли до фіналів чемпіонату Європи

Перший змагальний день чемпіонату Європи з боротьби, приніс українським борцям дві можливості посперечатися за золоті нагороди.

Першим фіналістом став Ібрагім Алдатов (84 кг), який проведе свою фінальну сутичку проти Сослана Кацоєва з Росії.

Срібний призер Ігор XXIX Олімпіади Андрій Стадник (66 кг), вдало провівши усі свої відбіркові бої, також дістався фіналу, де на нього очікує Джабраїл Хасанов з Азербайджану.

Василь Тесьминецький (120 кг) у півфінальному поєдинку поступився 0:3 вірмену Руслану Басієву, але враховуючи особистості цього виду спорту він не полишає шансу поборотися за бронзову нагороду чемпіонату Європи.

У ваговій категорії до 55 кг Україну представляв Володимир Дубовий. Наш борець виграв свою першу сутичку, але в 1/4 фіналу поступився вірмену Міхрану Джабуряну.

Turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Вільна боротьба. Двоє українців дійшли до фіналів чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua