четвер, 22 грудня 2011 12:53

ВХЛ. "Донбас" вдома переграв ВМФ

У середу, 21 грудня, донецький ХК Донбас на льоду Арени Дружба в матчі регулярного чемпіонату ВХЛ переграв фарм-клуб клубу КХЛ СКА - санкт-петербурзький ХК ВМФ.

Почавши матч у дуже високому темпі, донеччани доставили багато клопоту голкіперу пітерського клубу Дмитру Шикіна, але перша в матчі шайба побувала в протилежних воротах. В одній з атак господарів майданчика потужним кидком потурбував Чугуїв, і Царегородцев відбив шайбу, але це була тільки частина складного завдання. Карамнов другим темпом, низом, зряче відправив шайбу в кут воріт Донбасу повторним кидком, скориставшись тим, що огляд воротарю донеччан закрив і нападник гостей і захисник своєї ж команди. Аж до сирени на перерву шукали шляхи в воротах суперника підопічні Олександра Куликова, але забити, на жаль, не змогли.

Це вдалося на четвертій хвилині другого періоду, коли трійка нападників Матерухін - Доніка - Шафаренко влаштували пожежу біля воріт гостей і 7-му номеру Донбасу вдалося проштовхнути шайбу у ворота. Однак, розвинути успіх Червоно-чорним не вдалося. Гості вчасно згуртувалися і вирівняли гру, нав'язавши суперникам боротьбу.

Проте лише розпочався третій період Піскунов вивів господарів майданчика вперед, а Варламов закріпив перевагу своєї команди, але за хвилинну розслабленість донеччани були відразу покарані Чистяковим і компанією, які до мінімуму скоротили відставання. Але це було все, чого змогли домогтися непоступливі гості. Гол Малевича лише закріпив перевагу ХК Донбас.

Раніше в сезоні 2 жовтня ХК ВМФ з рахунком 1:2 поступився ХК Донбас у Санкт-Петербурзі, а через тиждень 10 жовтня ХК Донбас з рахунком 0:3 програв ХК ВМФ в Донецьку.

Після 33 ігор в активі ХК Донбас 73 очки і чисте перше місце у конференції Захід ВХЛ.

ХК Донбас - ХК ВМФ (Санкт-Петербург) - 4:2

Голи: 0:1 - Карамнов (Коростін, Чугуїв) - 12:17; 1:1 - Шафаренко (Доніка) - 23:30; 2:1 - Піскунов (Белухін, Журун) - 40:13; 3:1 - Варламов (Боровков, Дубровін) - 44:38 - в більшості; 3:2 - Чистяков (Лютов, Бердюков) - 44:52; 4:2 - Малевич (Доніка, Шафаренко) - 55:11

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Піскунов - Белухін - Журун, Дубровін - Дидикін. Варламов - Боровков - Кочетков, Єсіпов - Єгін, Гладських - Татаринов - Васильєв, Матерухін - Шафаренко - Доніка

ВМФ: Шикін. Лютов - Бердюков, Гребенников - Чистяков - Селезньов, Молодцов - Потапов - Чугуєв, Карамнов - Коростін. Шашерин - Тополь - Коноз, Віроланен - ??Кузін, Горбаченко, Нікітін

Зараз ви читаєте новину «ВХЛ. "Донбас" вдома переграв ВМФ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua