середа, 24 березня 2021 21:13

Україна зіграла внічию з чемпіонами світу

У жовтневій грі Миколенко заплющив очі й влучив у власні ворота. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України стартує у відборі до Кубка світу-2022. Стартує не аби з ким, а з чинними чемпіонами світу – збірною Франції та ще й на її полі.

До всіх страхів додається ще й результат жовтневого матчу, коли вражена коронавірусом наша збірна була вщент розбита французами з рекордним рахунком – 7:1. Знову в наших багато травмованих, але такого жаху, коли 45-річний Олександр Шовковський готувався стати у ворота, очевидно, більше вже не буде.

Не дивно, що Андрій Шевченко узяв до Парижа аж 5 голкіперів. Ну, і капітанська пов'язка Олександра Зінченка налаштовує на думку, що так легко, як у жовтні Франції вже не буде.

Ми навряд чи можемо розраховувати на перемогу, але за сприятливого збігу обставин можемо поборотися за нічию. Мінімальна поразка буде розчаруванням, але навряд чи великим.

Утім годі гадати на кавовій гущі. До початку матчу залишаються лічені хвилини. Час назвати стартові склади команд:

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес, Канте, Рабйо, Коман, Грізманн, Мбаппе, Жиру

Запасні: Манданда, Меньян, Лангле, Погба, Лемар, Дембеле, Дюбуа, Сіссоко, Зума, Дінь, Марсьяль, Бен-Йеддер

Україна: Бущан, Забарний, Матвієнко, Кривцов, Миколенко, Караваєв – Сидорчук, Зінченко, Малиновський, Шапаренко – Яремчук

Запасні: П'ятов. Трубін, Соболь, Сирота, Коноплянка, Марлос, Конопля, Михайличенко, Зубков, Макаренко, Жуніор Мораєс, Коваленко

У три центральні захисники гратиме Шевченко.

А тим часом наш перший суперник на Євро-2021 збірна Нідерландів стала автором локальної сенсації, поступившись в гостях збірній Туреччини – 2:4. Причому підопічні Де Бура програвали по ходу й 0:3. А на останній доданій хвилині Мемфіс Депай не реалізував пенальті.

А тим часом у нас гра почалася!

1 хв. Франція по-хазяйськи заволоділа м'ячем і ініціативою.

3 хв. Зінченко перехопив пас Варана й здійснив перший удар по воротах. Значно вище.

5 хв. Жиру заліз в офсайд. Ох, Олівьє!

9 хв. Без ВАР грають у відборі. Так про всяк випадок.

12 хв. Мбаппе бив після передачі Грізманна, але дуже неточно.

12 хв. І тут же Жиру промахується з кількох метрів. Убойний момент був у господарів.

14 хв. Притиснули французи нашу команду

17 хв. Канте грає рукою на нашій половині поля. Легка передишка для наших.

19 хв. ГОЛ. Зінченко втратив м'яч і Антуан чудово закрутив у дальній кут – 1:0. Був натяк на поза грою, але ВАР нема.

А Фінляндія з Боснією голів не забивають – 0:0 там.

24 хв. Коман ледь не вивалився сам на сам, Бущан не влучив по м'ячу, а по нозі форварда. Француз завалився, але німецький арбітр нас пробачив. Нема пенальті.

27 хв. Матвієнко впевнено вибив м'яч з-під ніг Павара. Той проривався правим флангом.

30 хв. Павар грубо зіграв проти Миколенка і є перша жовта картка в нашому матчі.

32 хв. Ще один момент у Жиру. Головою бив з 7 метрів, але не влучив.

36 хв. Франція володіє ініціативою і складається враження, що триває одна дуже довга атака гравців у синіх футболках.

40 хв. Дозволили кількахвилинну передишку нашим господарі. Дали покатати м'яч.

44 хв. Яремчук упав у карному майданчику, але на пенальті це не тягнуло.

45 хв. Кінець тайму застає Францію в затяжній атаці. Поки програємо, але не так безнадійно, як восени. Якби ще фантазії в нападі додати, можна й на нічию розраховувати.

46 хв. Почали другий тайм команди.

48 хв. Знову пішли ці безкінечні атаки господарів.

52 хв. Ті самі довгі переводи з флангу на фланг.

54 хв. А Боснія в гостях забиває Фінляндії – 1:0.

57 хв. ГОЛ!!! Україна!! Сидорчук пробив, Кімпембе підредагував рикошетом, Льоріс полетів в інший кут і 1:1!

59 хв. Натхненні успіхом наші лізуть уперед. Дива та й годі!

62 хв. Миколенко прострілював, але Льоріс ґав не ловить.

63 хв. Погба виходить замість Жиру у Франції.

А Фінляндія тим часом зрівнює рахунок у Гельсінкі – 1:1.

68 хв. Миколенко не дає прорватися флангом Павару. Навіть кутового нема.

69 хв. А тим часом 12 хвилин тримаються наші.

71 хв. Мораєс збирається вийти на поле.

Яремчука міняє Жуніор.

75 хв. Варан осідлав Мораєса і суддя дав штрафний.

77 хв. Марсьяль міняє Мбаппе. Не дали забити зірковому форварду.

80 хв. Коваленко виходить замість Сидорчука на останні хвилини.

81 хв. Погба бабахнув із дальньої дистанції, але далеко до воріт.

83 хв. У небезпечну атаку вибігли французи, але забіг Дембеле в офсайд на наше щастя.

86 хв. Зубков міняє Шапаренка.

88 хв. Веселий матч у Фінляндії. Там уже 2:2.

90 хв. Ох! Кімпембе бив головою ніби цвях забивав! Добре що просто в Бущана!

4 хвилини додає арбітр.

90+3 Заліз в офсайд Грізманн і слава Богу!

Все! Наші вітання! Є нічия на полі суперника!

А Фінляндія – Боснія – 2:2

Наступний матч наша команда зіграє в Києві, 28 березня проти збірної Фінляндії. А завершить цикл 31 березня вдома проти Казахстану.

Зараз ви читаєте новину «Україна зіграла внічию з чемпіонами світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua