понеділок, 23 січня 2012 13:51

Тривладдя в таблиці, 56 хвилин Тимощука, "гамбургер" від "Боруссії": результати 18 туру Бундесліги

У першому після зимової паузи турі бундесліги було зафіксовано кілька несподіваних результатів, а за його підсумками на чолі таблиці виявилося три команди з 37 очками.

Почалося все в п'ятницю з поразки "Баварії" в Менхенгладбасі - 1:3, після якого місцева "Боруссія" скоротила відставання від мюнхенців до мінімуму. Осічкою мюнхенців поспішили скористатися "Боруссія" з Дортмунда і "Шальке". Діючі чемпіони з рахунком 5:1 розгромили "Гамбург", а гельзенкірхенці взяли верх над "Штутгартом" - 3:1. "Мені цікаво тільки те, що очок у нас і "Баварії" зараз порівну, і можна досхочу помріяти", - прокоментував підсумки туру тренер "Шальке" Хууб Стевенс.

"Вердер", який йде п'ятим, зіграв на виїзді по нулях з "Кайзерслаутерном", а Крістіан Штрайх в дебютному матчі біля керма "Фрайбурга" добився мінімальної перемоги над "Аугсбургом" і вивів команду із зони вильоту.

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур

Боруссія М - Баварія - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Ройс (11), 2:0 - Херрманн (41), 3:0 - Херрманн (71), 3:1 - Швайнштайгер (76).

БАВАРІЯ: Нойер, Дж. Боатенг (Рафінья, 66), Бадштубер, ван Бийте (Л. Густаво, 76), Лам, Швайнштайгер, Тимощук (Алаба, 57), Кроос, Мюллер, Роббен, Гомес.

Нюрнберг - Герта - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Ессвайн (43), 2:0 - Марох (85).

Фрайбург - Аугсбург - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Гинтер (88).

Вольфсбург - Кельн - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Польтер (78).

Шальке 04 - Штутгарт - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Матіп (3), 2:0 - Пападопулос (57), 3:0 - Дракслер (80), 3:1 - Окадзакі (87).

Хоффенхайм 1899 - Ганновер 96 - 0:0 (0:0, 0:0)

Кайзерслаутерн - Вердер - 0:0 (0:0, 0:0)

Гамбург - Борусія Д - 1:5 (0:2, 1:3)

Голи: 0:1 - Гросскройтц (16), 0:2 - Левандовскі (37), 0:3 - Блашчіковскі (58), 0:4 - Блашчіковскі (76, пенальті), 0:5 - Левандовскі (83), 1 : 5 - Герреро (86).

БОРУССІЯ Д: Ленгерак, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Бендер (Гундоган, 81), Кель (Ляйтнер, 73), Кагава (Барріос, 81), Блашчіковскі, Левандовскі, Гросскройтц.

Байєр - Майнц - 3:2 (2:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Поспех (10, автогол), 2:0 - М. Фрідріх (35), 2:1 - Поланскі (50), 2:2 - М. Каліджурі (53), 3:2 - Л. Бендер (70).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Тривладдя в таблиці, 56 хвилин Тимощука, "гамбургер" від "Боруссії": результати 18 туру Бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua