четвер, 09 березня 2017 10:55

Тренер ПСЖ розкритикував суддівство після вильоту від "Барселони"

Ми оборонялися дуже глибоко - Унаї Емері

Головний тренер паризького ПСЖ Унаї Емері розповів про причини поразки з розгромним рахунком команди у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Барселони".

"Сьогодні ми втратили неймовірний шанс пройти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Ми провели погано другий тайм, не пресингували суперника і погано розпоряджалися м'ячем.

Рішення судді були спрямовані проти ПСЖ, а наприкінці матчу ми повністю втратили контроль над перебігом зустрічі і поступилися", - розповів Емері.

Зустріч відбулася в Іспанії і завершилася з рахунком 6:1 на користь господарів. У другому таймі каталонці реалізували два 11-метрові удари.

Матч обслуговував німецький арбітр Деніз Айтекін.

Завдяки цьому результату "Барселона" вийшла до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, бо перший матч ПСЖ виграв з рахунком 4:0.

Зараз ви читаєте новину «Тренер ПСЖ розкритикував суддівство після вильоту від "Барселони"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua