понеділок, 14 жовтня 2013 18:18

Теніс. Українка Леся Цуренко вибула з боротьби в першому колі "Кубка Кремля"

Москва Цуренко не скорилася. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 14 жовтня, в Москві на турнірі WTA "Банк Москви Кубок Кремля" проходять матчі першого кола.

24-річна українка Леся Цуренко, яка займає в світовому рейтингу 68-е місце, залишає турнір, програвши 23-й ракетці світу, 28- річній росіянці Світлані Кузнєцовій, яка посіяна під 8-м номером - 5:7, 2:6.

Матч тривав 1 годину 15 хвилин. У першій партії йшла рівна боротьба, а в другій на корті повністю домінувала росіянка. За гру Цуренко виграла три гейми на прийомі і програла шість на своїй подачі. Жодного разу не подавши навиліт, вона шість разів помилилася на подачі. Кузнєцова виконала чотири ейси і лише один раз помилилася на подачі. Раніше тенісистки не зустрічалися.

Суперниця Кузнєцової по другому колу визначиться в матчі між Галиною Воскобоєвою з Казастану і кимось з кваліфаїв.

Таким чином, на турнірі в Москві українських тенісисток не залишилося. Нагадаємо, раніше завершила боротьбу Еліна Світоліна, також у першому колі.

Теніс. WTA. Кубок Кремля. Москва (Росія). Приміщення (хард). Призовий фонд $ 795.707. 32 учасниці.

Перший раунд

Світлана Кузнєцова (Росія, 8) - Леся Цуренко (Україна) - 7:5, 6:2

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Українка Леся Цуренко вибула з боротьби в першому колі "Кубка Кремля"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua