середа, 10 серпня 2011 09:54

Теніс. Стаховський без проблем вийшов до другого раунду Монреаля

Сорок третього ракетка світу, 25-річний українець Сергій Стаховський успішно подолав бар'єр першого кола в Монреалі (Канада) на турнірі АТР World Tour Masters 1000 на відкритих кортах (хард) з призовим фондом $ 2,430,000.

Українець здобув перемогу над 42-м номером світового рейтингу 27-річним німцем Філіпом Кольшрайбером у двох партіях з рахунком 6:2, 7:5.

Матч тривав 1 годину 38 хвилин. Сергій зробив 3 брейки і відіграв всі 6 брейк-пойнтів. На рахунку українця також 15 ейсів при 5 подвійних помилках проти 6 подач навиліт і 4 подвійних помилок у Кольшрайбера. Це була перша зустріч тенісистів.

Наступним суперником Сергія Стаховського буде іспанець Ніколас Альмагро, посіяний під 8-м номером, через що той стартує в другому колі. Раніше майбутні суперники не зустрічалися жодного разу.

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Стаховський без проблем вийшов до другого раунду Монреаля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua